משלוח חינם בכל ההזמנות מעל 500 ש''ח לפרטים
מכשיר עיסוי יוקרתי לשיפור זרימת דם
  

מכשיר עיסוי יוקרתי לשיפור זרימת דם

הנחות!

    

על פי הרפואה הסינית המסורתית, גוף האדם מורכב מ-3 חלקים: איברים פנימיים, כולל מעיים, מרדיאן וערוצי תקשורת פנימיים, הצ'י (אנרגיית חיים) ודם. מכשיר לשיפור זרימת דם ייחודי בזכות הרטט – סיבובי- ספירלי שלו הנע בתדר גבוהה שמדמה את זרימת הדם הפזיאולוגית בגוף, פותח את כל הערוצים  בערכת הגוף, מספק זרימת דם ואנרגיה מלאה ומשפר את תפקוד האיברים הפנימיים, מאזן חילוף חומרים, משפר פעילות תאית, מסייע בניקוי הדם, מפחית את צמיגותו ומחזק את המערכת החיסונית.

שימוש עקבי במכשיר מסייע להיפטר ממחלות ישנות ולהגן על הגוף מפני מחלות חדשות, לשמור על גמישות, סיבולת, בהירות מנטלית ויופי. המכשיר "מתכנת" את הגוף לריפוי עצמי, מונע תהליכים ניווניים ומעט הזדקנות.       

מכשיר לשיפור זרימת דם  הוא חדר כושר שלם במכשיר אחד אצלכם בבית!

השימוש במכשיר לשיפור זרימת דם מומלץ בסיוע ומניעת מקרים הבאים:

 • השמנה, צלוליטיס
 • עצירות, גסטריטיס כרונית
 • נדודי שינה, עייפות כרונית
 • יתר לחץ דם, מחלת לב איסכמית,  
 • בעיות של עמוד השדרה,
 • הפתולוגיה של בלוטות החלב,
 • ברונכיטיס כרונית,
 • גיל המעבר, חוסר תפקוד מיני, prostatitis, אינפוטנציה
 • הפרעות במחזור הדם;
 • מחלות של מערכת השלד והשרירים.

           

"פעילות גופנית, הליכה- חייבים להיכנס לסדר חיי היומיום של כל מי שרוצה לשמור על בריאות, חיים מלאים ושמחים ." 

                    היפוקרטס

אבל איך לשלב את הצורך בפעילות גופנית עם חוסר זמן בחיים כה עמוסים ?

האדם המודרני פגיע מאוד. בעבודה, הוא כל הזמן חווה עומס פיזי ומנטלי, ולכן, בקלות יכול לקבל נויראסתניה, חוסר פעילות גופנית, מחלות הנוגעות במערכת השרירים והשלד ומחלות אחרות.

הקצב של החיים שלנו הוא מואץ יותר ויותר מיום ליום. כמות העבודה והמטלות שאנחנו צריכים לעשות היא גדולה. גורמים אלה, גורמים  לאי יציבות סביבתית וחברתית, הם הגורם לעייפות כרונית גופנית ונפשית.

בתנאים כאלה, אין לנו מספיק זמן ואנרגיה כדי לעסוק בספורט, לקבל את העומס הפיזי שהגוף שלנו זקוק לו.

כתוצאה מכך, יש " קיבעון " במחזור של האנרגיה והדם באיברים, ברקמות, בכלי דם ובערוצי האנרגיה, מה שמוביל לקריסת חילוף החומרים.

האנרגיה והדם הם הבסיס החומרי לפעילות הפיזיולוגית של כל האיברים בגופינו.

מחלה - היא שיבוש במחזור הדם והאנרגיה.

"קיבעון" אנרגיה - הוא גורם להופעת כאבים ומחלות שונות.

מחלות שונות וכאבים תלויים במיקום איפה בדיוק נמצא "קיבעון" אנרגיה ודם בגוף:

קיבעון של זרימת אנרגיה והדם בלב - גורם לחוסר מנוחה נפשית, לחץ בחזה, דפיקות לב מואצות, הפרעות קצב לב, איסכמיה ...

קיבעון של זרימת אנרגיה והדם במוח - גורם לסחרחורת, טינטון, כאבי ראש, עייפות, חולשה במערכת עצבים, נדודי שינה, אמנזיה, שיתוק פנים, שבץ ...

קיבעון של זרימת אנרגיה והדם -  גורם לכאבי בטן, נפיחות, אובדן תיאבון ...

קיבעון של זרימת אנרגיה והדם בכליות ובאיברי המין - גורם ללומבגו (כאבים באזור הגב התחתון והמותנַיים), בצקת, הפרעות מיניות, אי פוריות ...

קיבעון של זרימת אנרגיה והדם בעור, במפרקים, בשרירים – גורם לפיגמנטציה, חוסר תחושה בגפיים, חום, אי נוחות, כאבים בגב התחתון וברכיים, כאבים במפרקים, תחושה של קור פנימי.

קיבעון של זרימת אנרגיה והדם כללי בגוף – גורם לתחילת תהליך ההזדקנות!

כיצד להימנע מקיבעון אנרגית צ'י והדם?

1.      מכשיר לשיפור זרימת דם מעסה בעזרת תנועות סיבוביות הנעות בתדירות גבוהה עם כיוון השעון (דומה לתחושת רטט), תואם את הפיזיולוגיה האנושית.

2.      סט אחד של עיסוי בעזרת מכשיר לשיפור זרימת דם -  שווה לריצה של 5 ק"מ.

3.       מכשיר לשיפור זרימת דם מיועד לשיפור הגוף ומניעת מחלות שונות, וידוע בענף הקוסמטולוגיה.

ייצור מכשיר לשיפור זרימת דם התבסס על טכנולוגיה מודרנית בשילוב ידע רחב וניסויים רבים, ביניהם:

 • מידע מעמיק על תכונות פונקציונליות של הפעילות החיונית בגוף האדם;
 • הישגי מגנטו-מכניקה;
 • רעיונות ביוגלוגרפיה המתבססים על רפואה סינית מסורתית אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מהמדע המודרני.

הודות  לוריברציה הפועלת במהירות גבוהה בצורת ספירלה, סצאק מספק זרימת דם טובה יותר ואנרגיה לגוף, משפר את תפקוד האיברים הפנימיים, מחזק את חילוף החומרים, מעשיר את הגוף בחמצן,  עוזר לסירקולציה של  הדם, מפחית את הצמיגות הדם, מחזק את המערכת החיסונית. שימוש בסצאק עוזר לגוף להיפטר ממחלות ישנות ולהגן על עצמו מחדשות ולשמר גמישות וסיבולת של הגוף.

פעולות הכלולות בתהליך הטרפיה של המכשיר:

רטט

פעולת הרטט של המכשיר משחררת שרירים, משפרת זרימת דם, מאפשר זרימה מלאה של האנרגיה בגוף. השימוש למשך 15 דקות שווה לריצה במרחק של 5 ק"מ.

סיבוב

המהירות הגבוהה של סיבובי הרטט מספקת גירוי ישיר לגוף, מה שמשפר את זרימת הדם וכריבים אחרים במחזור הדם, כמו מערכת הלימפה. שנית, התנועה הסלילית של דפוס הרטט מייצרת כוחות צנטריפוגליים אשר מעניקים את אפקט הזרימה של כלי הדם. הדם נהיה נקי יותר ונושא עמו מחוץ לגופנו תוצרי לוואי, כגון מטבוליטים. זוהי פונקציה בסיסית של מערכת דם שמאוד קל לאבד.

עיסוי

במכשיר לשיפור זרימת דם ישנו בסיס מגע עליו מובנות בליטות המיועדות לנקודות רפלקס הממוקמות על כפות הרגליים. בשל כך השפעת העיסוי היא לאורך ולעומק הגוף מלמטה עד למעלה, מדמה פעולת שיכוך כאבים, כתוצאה מכך, הגוף הופך להיות בריא יותר, צעיר יותר ויפה יותר.

מאפייני המכשיר:

ניתן להשתמש במכשיר בכל התנוחות: בעמידה, בישיבה, בשכיבה על הגב או על הבטן.

המכשיר קל לתפעול

טכנולוגיית שיטת ספירלה בתדירות גבוהה (7200 סל"ד) תוכננה כדי להתאים למערכת רב תכליתית שיכולה להתכוונן ולהתאים לכל צרכן, בהסתמך על הצרכים האינדיווידואליים שלו. הציוד יכול להיות מותאם לגובה, מהירות הרטט, המשכיות והגדרות שונות נוספות. הטבע בעצימות נמוכה של המכשיר עושה את זה עוד יותר מגוון, כיוון שאנשים עם מגוון רחב של מצבים בריאותיים יכולים להשתמש בו בבטחה ובקלות.

המכשיר צורך חשמל בדומה למנורת פלורסנט רגילה. המכשיר יחסוך לך זמן, כסף ואנרגיה ובנוסף יעניק לכם עיסוי וטיפול מלא לכל הגוף.

המכשיר מיועד לבריאות כל המשפחה. הוא יסייע בשיקום יקיריכם, מניעת מחלות שונות, שימור ושיפור הגוף.

יצור המכשיר התבסס על טכנולוגיה מודרנית, לפי סטנדרטים גבוהים ביותר וידע מעמיק של מאפיינים פיזיולוגיים בגוף האדם, אשר מעניק שימוש בטוח בו.

כללי השימוש במכשיר:

השלב הראשון: הכנה.

לפני השימוש במכשיר מומלץ לבצע תרגילי חימום ומתיחות במשך חמש דקות (להעשרת החמצן בגוף כדי להביאו למצב "התעוררות" האנרגיה במחזור הדם); ימים ראשונים הם ימי הסתגלות: עליכם לשבת על כיסא ולהניח בהונות על קצה המשטח מגע למשך 3 דקות; ניתן להניח גם את כל כף הרגל על המשטח תוך שמירה על מקום ישיבה יציב ובטוח.

השלב השני: תנוחות ממוקדות שמטרתן לפתור בעיות ספציפיות.

השלב השלישי: עמידה על מכשיר לשיפור הבריאות.

עמידה על המכשיר וביצוע תנוחות בהתאם לקבוצת גיל על מנת לשמר סירקולצית דם טובה יותר. זמן הטיפול יהיה בהתאם לסיבולת אדם ספציפי.

תחזוקת S – 780 (מכשיר רטט יוקרתי לשיפור זרימת הדם).

המכשיר מגיע עם אחריות לשנה כנגד הצגת חשבונית קניה. (לא כולל חגורות, משטח גומי לרגליים והטיימר), במקרה של שימוש רגיל, התיקון של המכשיר חינם.

לא יתקבל זיכויי כספי במקרים הבאים:

1. נזק במהלך השילוח.

2. המכשיר אינו נקנה על ידי החברה שלנו .

3. אנו נגבה תשלום חלקי עבור התיקון במצבים הבאים:

א. תאונות  ב. שימוש לא נכון. ג. נפילה  ד. העברת המכשיר בצורה לא נכונה ה. הרכבה עצמית  ו. העמסה על המעגל החשמלי ז. היה בשימוש למטרות תצוגה/פרסומת ח. אסון טבע ט. מתוחזק ע"י חברה לא מוסמכת  י. כתוצאה מהצטברות אבק, לחות או מנוזל (מים או משקאות).

4. אם המכשיר לא יהיה תקין לאחר תקופת האחריות אנו נגבה עלות תיקון וחומרים בהתאם למקרה.

 

כללי בטיחות ואזהרות !!

1.      אין להשתמש מעבר לזמן המומלץ, הביצועים יהיו מספקים.

2.      אם פתיל הזינה ניזוק כדי להימנע מסכנה החלפתו תיעשה ע"י היצרן, סוכן השירות שלו או ע"י אדם מוסמך אחר.

3.      חל איסור לגעת במכשיר או בחלקיו עם ידיים רטובות, אין להשתמש במכשיר או לאחסן את המכשיר במקום לח. לעולם אין לאחסן את המכשיר בחדרי אמבטיה. יש לשמור על המכשיר הרחק ממים, אין לשטוף במים. אל תניחו את המכשיר ליד מים או ליד אסלה. זה יכול לגרום לכשל מכני, אש והלם חשמלי. יש לנגב את המכשיר רק בעזרת מגבון ו/או נייר יבש.

4.       במקרה שהמכשיר נפל ממקום גבוה או נפגם, יש להפסיק להשתמש במכשיר עד לאחר בדיקה על ידי אדם מקצועי. שימוש במכשיר פגום יכול לגרום להלם חשמלי ולשריפה.  במידה ולא היה שימוש במכשיר לאורך זמן, יש לבדוק שהמכשיר פועל כהלכה ובבטחה .

5.       אין להשתמש בחלקים ממכשירים אחרים. זה יכול לגרום לכשל במכונה והתחשמלות . יש לשמור את המכשיר החשמלי במקום נקי ומסודר.

6.      יש להרחיק מילדים.

7.      אל תניחו אצבע במרווח שבין המסגרת למשטח הרוטט כאשר המכשיר פועל על מנת למנוע פציעה.

8.      אין להניח חומרים דליקים בקרבת המכונה.

9.      אין להניח את כבל החשמל והטיימר על הקרקע, על מנת למנוע נזק מדריכה או נפילת חפצים אחרים עליו.

10. חל איסור למשוך את כבל החשמל או את החוט של טיימר במטרה להעביר את המכונה, כדי לא לגרום לנזק של הרכיבים החשמליים. בזמן הזזת המכשיר, אנא החזיקו אותו עם שתי ידיים, והרימו לאט.

11. חל איסור לקפוץ על המשטח הרוטט כאשר המכשיר פועל. הקפיצות עלולות לגרום לנזק של הרכיבים הפנימיים.

12. מומלץ להוריד את הנעליים בזמן השימוש במכשיר.

13. מומלץ להימנע מלעמוד עם רגל אחת על המכשיר, איבוד שיווי משקל יכול לגרום לפציעה. בזמן השימוש במכשיר יש להניח את שתי כפות הרגליים משתי צידי המשטח הרוטט.

14. השתמש טיימר כראוי. סובבו את הכפתור עם כיוון השעון להגדרת זמן רצוי (הזמן הארוך ביותר שלה הוא 15 דקות), לחץ על הכפתור השחור בצד שמאל העליון של טיימר להפעלתו. אין לסובב את הטיימר נגד כיוון השעון, אחרת הוא יכול להנזק .

השימוש אסור לאנשים החולים ב:

· מחלות לב · דממת (המופיליה) · גידולים ממאירים · שחפת · בעיות לחץ הדם · מחלות עור מדבקות · הפרעות איברים · הפרעות תחושה או תפיסה · דלקת עור אטופית (אטופיק דרמטיטיס(  .

השימוש לא מומלץ לאנשים שהם:

·נשים בהריון · תחת השפעת האלכוהול · במהלך המחזור החודשי · בעלי עור אלרגי למתכת או גומי · בעלי עור אלרגי למגע · לאחר דלקת עקב קוסמטיקה .

יש להתייעץ עם רופא לפני השימוש במקרה של:

·נטילת תרופות הורמונאליות · בעיה בריאותית · אם מבחינים בבעיות כלשהן בעור בזמן הטיפול או לאחר שימוש במכשיר, יש להתייעץ עם הרופא לפני השימוש בו שוב.

אנשים הנוטלים תרופות קבועות לא צריכים להפסיק לקחת אותם בעת השימוש במכשיר.

מומלץ להיוועץ עם רופא לפני השימוש

List Price: ILS4,228.00
מחיר: ILS999.00
כמות:
« קודם | הבא »
 
דעתך על המוצר

אין ביקורות על מוצר זה.

לחץ כדי להשאיר את דעתך על המוצר.

מוצרים שלנו

סל קניות

עגלת קניות  עגלת קניות
0 מוצר(ים) בסל
סך הכל ILS0.00
» לקופה

החשבון שלך

מצב כניסה  מצב כניסה

לא מחובר

» כניסה למשתמש

תמליץ עלינו