משלוח חינם בכל ההזמנות מעל 500 ש''ח לפרטים
"כרית "שינה בריאה
  

"כרית "שינה בריאה

הנחות!

כרית "שינה בריאה"

אדם ממוצע מבלה כשליש מחייו בשינה. לכן חשוב כל כך לבחור את הכרית הנכונה אשר תסייע לך לשמפר את איכות השינה. כרית "שינה בריאה" מסייעת בזמן שינה לנרמל את השדות המגנטיים הביולוגיים בגוף, ולהעניק תחושת רוגע ואנרגיה.

 

תיאור

לפי הרפואה הסינית המסורתיות שינה חשובה לאדם כדי להיות בריא, ועוזרת להאריך חיים. כמו כן גם לפי הרפואה המערבית חשיבות השינה מוצגת כדרישה בסיסית של הגוף האנושי. השינה חיונית לבריאות הגוף והנפש. כאשר לא ישנים בלילה נעשים יותר עצבניים ופחות מרוכזים . יורדים מבחינה תפקודית, שכלית, ואפילו מבחינת המראה החיצוני. אחד התפקידים העיקריים של השינה זה "כיבוי" הפעילות של מערכת העצבים המרכזית. במהלך ה"כיבוי" מתחיל תהליך ה"שיקום" שלה, כלומר המוח מחדש כל "נזק", כמו גם זכרונות ומעבד מידע חדש. משמעות הדבר שינה מנקה את המוח, ומסייעת לתהליכים ביוכימיים שונים, אשר אחראים על זיכרון לטווח ארוך. שינה גם משפיעה על תפקוד מערכת החיסון ועל הפרשת הורמונים מסוימים, למשל: הורמון גדילה. על פי הרפואה הסינית המסורתית, רעלים מתנקים במהלך השינה דרך מערכת הלימפה, הכבד, הריאות ומעי הגס. תהליך הניקוי פועל במחזורים של שעתיים, ולכן חשוב כי השינה תהיה רצופה ובלי הפרעות. אחרת, הרעלים לא ינוקו במלואם.

כרית "שינה בריאה", מבוסס על הרפואה הסינית המסורתית. עיצובה תוכנן בקפידה על מנת לספק תמיכה אידיאלית לעמוד השדרה הצווארי. הכרית יוצרת תמיכה חזקה ועמידה לצוואר, ובאותו זמן גם מעניק תמיכה ושינה נטולת לחצים. בזכות השילוב של השדה המגנטי, האור אינפרא אדום ויונים שליליים הכרית תומכת בתפקוד התקין של התאים ומשפרת תהליך החמצון שלהם. שינה עם כרית "שינה בריאה" עשוי לעזור לאזן את השדה המגנטי הביולוגי של הגוף האנושי, להקל על עייפות ולשפר את אורך ואיכות השינה.

תכונות

על פי הרפואה הסינית המסורתית, כרית "שינה בריאה" :

• תומכת את חוליית הצוואר

• מקלה על עייפות

• מסייעת בהרגעת מערכת העצבים

• עוזר לשפר את איכות השינה

 

Quantity Pricing
Quantity
Price
2+
ILS864.00
List Price: ILS1,373.00
מחיר: ILS960.00
כמות:
 
דעתך על המוצר

אין ביקורות על מוצר זה.

לחץ כדי להשאיר את דעתך על המוצר.

מוצרים שלנו

סל קניות

עגלת קניות  עגלת קניות
0 מוצר(ים) בסל
סך הכל ILS0.00
» לקופה

החשבון שלך

מצב כניסה  מצב כניסה

לא מחובר

» כניסה למשתמש

תמליץ עלינו